Laikraksts "Iekurs" Nr. 2 | 1993.

Laikraksts "Iekurs" Nr. 2

1993. gada 15. oktobrī

lzprast ļaunuma īsto cēloni

...Arī mēs vēlamies, lai beidzot parādītos laikraksts, kas izprastu stāvokļa nopietnību... Laikraksts, kurš, ja ne varētu, tad vismaz mēģinātu tautu vilkt ārā no morālās entropijas gļotām. Kurš varētu nebaidoties pateikt, ka visā pasaulē tautas savu vēsturi raksta ar savām asinīm... Ja "Iekura" kolektīvs domā turpināt "Pilsoņa" iesāktās un "Pavalstnieka" turpinātās gļēvās tradīcijas, tad mūsuprāt labāk būtu nemaz nesākt. Tādu laikrakstu šodien ir bezgala daudz. Praktiski visi! Ar katru šāda laikraksta numuru pār tautu pārklājas aizvien biezāks morālās entropijas slānis. Jau sen cilvēkā ir iznīcināta vēlme izprast ļaunuma īsto cēloni. 

...Un vislielākos spēkus būs jāpieliek, lai latvietim atgrieztu apziņu, ka tikai ar zobenu var aizstāvēt savu māju, savu tautu. Stāvot uz savas zemes, par savu nāciju - šie spēki mums būs!

Supē ģimene Cēsīs.


Komentāri

Ierakstīt komentāru

Populāras ziņas