Laikraksts "Iekurs" Nr. 4 | 1993.

 Laikraksts "Iekurs" Nr. 4

1993. gada decembrī

KOLONISTIEM JĀATSTĀJ LATVIJA UN VIŅU PALIKŠANA NAV IESPĒJAMA.

Ja viņi aizies kādā noteiktā termiņā, teiksim, 1 - 2 gadu laikā, tad kolonistu darbību Latvijā neizmeklēs un par latviešu terorizēšanu nebūs jāatbild.

Latviešiem pēc etniskās izcelšanās grib paredzēt atvieglotu kārtību Padlatvijas pilsonības iegūšanai. Personām, kuras Latvijā iebraukušas vai vēl iebrauks, noteikti būs interese mainīt ierakstu pasēs, lai piederētu pie latviešiem, un tādējādi atvieglinātā veidā iegūtu šo pilsonību.

Kas tad ir latvietis? Vai tas, kura vecāki (vai vismaz viens no viņiem) ir latvietis un viņš runā latviski, vai latvietis ir tas, kurš dzimis jauktā ģimenē un latviski neprot, vai tas, kura vienīgā saistība ar Latviju ir tā, ka viņa vecvecvecmāmiņa reiz izceļojusi uz Krieviju, vai arī visi, kuri šeit iebraukuši un iebrauc un grib būt latvieši? Komentāri

Populāras ziņas